Skip Navigation Links Контакт   Пошук на сайті
Головна
|  
Історія
|  
Збірні
|  
Клуби
|  
Персоналії
|  
Сервіс
 
Skip Navigation LinksГоловна :: Клуби :: Внутрішні до незалежності :: Румунія 1920-1940 - Виступи Буковини

Виступи українських клубів у чемпіонатах Румунії
(у найсильнішому класі)

           

1922
1/4 Polonia Cernauti - Tricolor Bukuresti 0-1(0-0)

1922-23
1/4 M.T.K. Targu Mures - Polonia Cernauti 1-0(0-0)

1923-24
1/4 Brasovia Brasov - Jahn Cernauti -:+
1/2 C.A. Oradea - Jahn Cernauti 1-0(0-0)

1924-25
1/4 Jahn Cernauti - Oltul Slatina 4-0(1-0)
1/2 UCAS Petrosani - Jahn Cernauti 3-1(2-0)


1925/26
1/4 Hakoah Cernauti - Fulgerul Chisinau 0-1(0-1)

1926-27
Preliminary Mihai Viteazul Chisinau - Maccabi Cernauti 6-0(3-0)

1927-28
1/4 Mihai Viteazul - Polonia Cernauti 5-2(2-1)

1928-29
Preliminary Dragos Voda Cernauti - Mihai Viteazul Chisinau 1-0(1-0)
1/4 Dragos Voda - DVA Galati 1-0(1-0)
1/2 Venus Bucuresti - Dragos Voda 4-3(1-0,2-2)

1929-30
1/4 Dragos Voda Cernauti - Mihai Viteazul Chisinau 2-4

1930-31
East League Final
Maccabi Cernauti - Concordia Iasi 3-1(2-0)
Play off
HTV Sibiu - Maccabi Cernauti 4-2(3-0)

1931-32
East League Final
Concordia Iasi - Maccabi Cernauti 1-2(1-1)
Natianal semifinal
Venus Bucuresti - Maccabi Cernauti 5-0(3-0)


1937-1938

Final Table First Division Romania

Group 1: 
--------
 1. Rapid Bucuresti            18  12  2  4  41-16  26
 2. AMEF Arad                  18  12  2  4  48-25  26
 3. Victoria Cluj              18  10  3  5  40-25  23
 4. Chinezul Timisoara         18   9  2  7  57-37  20
 5. Phoenix Baia Mare          18   9  2  7  30-30  20
-------------------------------------------------------
 6. Unirea Tricolor Bucuresti  18   6  6  6  32-36  18 Relegated
 7. CA Oradea                  18   5  4  9  29-36  14 Relegated
 8. Jiul Petrosani             18   5  4  9  25-43  14 Relegated
 9. Dacia Unirea Braila        18   4  2 12  21-48  10 Relegated
10. Olimpia Satu Mare          18   2  5 11  13-40   9 Relegated

Group 2: 
--------
 1. Ripensia Timisoara         18  15  0  3  63-25  30
 2. Venus Bucuresti            18  13  3  2  64-16  29
 3. Gloria Arad                18   9  6  3  41-24  24
 4. Juventus Bucuresti         18   7  5  6  30-31  19
 5. Sportul Bucuresti          18   7  4  7  33-34  18
-------------------------------------------------------
 6. Universitatea Cluj         18   7  2  9  33-50  16 Relegated
 7. Vulturii Lugoj             18   6  2 10  24-41  14 Relegated
 8. Crisana Oradea             18   5  1 12  23-40  11 Relegated
 9. ACFR Brasov                18   4  3 11  26-45  11 Relegated
10. Dragos Voda Cernauti       18   4  0 14  26-57   8 Relegated
Final: 

Rapid Bucuresti-Ripensia Timisoara 0-2 and 0-2


        Назад

© 1999-2016 Літопис українського футболу      Умови використання      Контакти
bigmir)net TOP 100